Jdi na obsah Jdi na menu
 


* Můj deníček 2006 *

1. 1. 2006
Obrazek

2006

Obrazek16. 6.
(pátek) si mě noví páníčci přivezli k sobě domů. Cesta byla dlouhá, ale já jsem byl hodný a ani jsem se nepoblinkal. Můžete se podívat i SEM.
Obrazek17. 6.
jsme jeli na návštěvu do Újezda, kam jezdí Davídek za babi a prababi. Tři hodinky jsem tam prospal. Choval jsem se naprosto vzorně.

Obrazek

 


Obrazek


24. 6. (sobota)
jsme se jeli ukázat na Lehovec, kde bydlí páníčkův táta a ségra. Davídek se koupal v bazénu, Kristýnka si hrála na dece a já jsem si taky hrál nebo jsem spal na dece.
Obrazek25. 6. jsme se jeli vyvenčit do Kerska, kde máme chatu. Bylo to tam super. Hrál jsem si se Cherrynkou, nebo jsem hlídal ešus s vodou.

Obrazek


Obrazek

V neděli 2. 7. jsme vyrazili do klánovického lesa. Pěkně jsme si to tam užili. Bylo tam ohromné mravenište velkých mravenců. Já jsem do něj neohroženě skočil a pak už jsem se nestačil divit, jak se na mně ty potvory naštvaný vrhly. Procházka to byla dlouhá. Před odjezdem jsem se smočil v malém potůčku. Před domem mě vyndali z auta a já jsem doslova "umřel".


ObrazekObrazek


Obrazek

Ve středu 5. 7. jsme se byli vykoupat ve Svépravicích v rybníku. Pěkně jsem si tam zaplaval. Nebylo to poprvé. Den před tím jsem to už zkusil v Martiňáku u nás v Počernicích. Šlo mi to jak po másle.


V neděli 9. 7. jsme se byli podívat v Hostivaři na cvičáku. Panička tam potkala spoustu známých z hloubětínského cvičáku, kde je už hodně let členem. Každý si mě tam hladil a pochvalovali mě, jak jsem hezký. Zkusil jsem si i kladinu tam a zpátky na piškůtek a byl jsem prý moc šikovný. Jedna paní zjistila, že její známý má mého brášku Irra. Třeba se tam spolu potkáme.

ObrazekV neděli 16. 7. jsme se zase jeli podívat na cvičák v Hostivaři. Už tam na mě čekal bráška Irr. My jsme to nevěděli, takže to bylo velké překvapení. Úžasně jsme si pohráli. Byli jsme celí od bláta, ale to nám bylo jedno. Pili jsme z louže a jedli zetlelou trávu. No paráda. Paničky se domluvily, že se zase uvidíme. Tak to se moc těším. Byl jsem tak uhraný, že jsem nemohl ani vystoupit z auta. Domů mě pustili jen přes vanu. Bláta ze mně panička smyla dost. A pak už jsem upadl a spal a spal...

ObrazekOd soboty 22. 7. do 29. 7. jsme byli na dovolené v Sepekově. Bydleli jsme v malé chatce. Počasí bylo krásné a tak jsme se často koupali a chodili jsme na procházky do lesa. Hned první den jsem něco u rybníka snědl a první noc jsem se z toho několikrát po.... To měli páníčci "radost", že se skoro nevyspali. Aspoň panička ráno v lese mohla vidět muflona. Šel prý asi 30 m od nás, ale ani já ani Cherrynka jsme ho neviděli. Nasadili mi rýžovo mrkvovou dietu a za dva dny jsem byl zas v pořádku.
ObrazekObrazek
V pondělí 31. 7. ráno jsem udělal páníčkovi radost. Nejdřív jsem se pořádně vyčůral v podřepu a pak jsem zvednul nožičku na stéblo trávy.

V úterý 22. 8. jsme letos poprvé (já úplně poprvé v životě :-)) vyrazili do Klánovic do lesa na houby. Páníčci nic moc nenašli. Jen na malou bramboračku. Ale my – psi jsme se pořádně vylítali a děti se aspoň nadýchaly čerstvého lesního vzduchu. Taky jsme trochu zmokli, ale to nikomu nevadilo.

Už se těším na tábor. Bude tam mamča (jestli se poznáme) a pár sourozenců by se tam taky mělo sejít.

ObrazekPoslední prázdninový týden 27. 8. – 3. 9. jsme byli na výcvikovém táboře v Kardašově Řečici. Počasí nám až tak úplně nepřálo, ale mohlo být i hůř.
Učil jsem se tam stopovat, aportovat, poslouchat i kousat na figuranta. Všechno mě moc bavilo a prý mi to i šlo. Hlavně proto, že jsem za všechno dostával odměnu a pochvalu. Na stopě vídeňský páreček a později buřtíka, za poslušnost piškoty a na obraně bylo odměnou kousnutí a tahání se o hadřík s figurantem. Taky jsem se tam potkal se svými sourozenci – Irrem a Ireissy. Byli tam i starší sourozenci Chad a Chelsea a spousta dalších Vombatů. Jen tu mámu jsem neviděl, protože měla "své dny" :-). Byl jsem tam poprvé zavírán do kotce, ale aspoň jsem si v něm mohl odpočinout – vůbec mi to nevadilo. Zato moje kamarádka Cherrynka to nějak těžce nesla. Taky jsem poprvé spal ve stanu. Já s páníčkem a Davídkem a Cherrynka spala v druhé "ložnici" s paničkou a Kristýnkou.
Ve středu byl odpočinkový den a tak jsme si udělali výlet do lesa na houby. Za půl hodiny jsme měli plnou igelitku. Se Cherryn
kou jsme se tam pořádně vyběhali.
Uspořádali pro nás sranda výstavu, kde nás naši majitelé vzájemně hodnotili, aby jsme si to všichni vyzkoušeli.
Podívali jsme se i na zámek Červená Lhota.
Pro děti se uspořádal závod přes překážky o lízátka. Pak běželi i jejich rodiče, aby byla větší legrace. Došlo i na noční bojovku. Děti byly statečnější než jejich maminky, které šly po nich. Bezvadně jsme si to tam všichni užili. Děkujeme všem, kteří se na zorganizování tohoto tábora podíleli. Příští rok určitě pojedeme zas. Více fotek je ve fotoalbu. Více povídání ZDE. A ještě NĚCO...

ObrazekO víkendu 9. – 10. 9. jsme se byli podívat na Mistrovství republiky RTW (sobota) a na Klubovou výstavu RTW (neděle). Mistrem republiky RTW IPO 3 se stal pes Clif Černý Saggitarius pana Antonína Flášara.
Podívejte se na fotogalerii Akce RTW: ZDE.
Výstavy jsem se zúčastnil ve štěněčí neoficiální třídě puppy. A jak jsem dopadl? Více v rubrice * Výstavy * ZDE.

Výsledky MR RTW

Výsledky Klubové výstavy RTW

ObrazekTak jsme se vrátili z Bílé skály, kde byl uspořádán
výcvikový víkend (28. 9. – 1. 10.). Bylo tam spoustu rotvajlerů, fousy (dvě velké kníračky), jeden boxer, jedna mimi doga, mopslík, ovčák, flat coated retriever a náš kříženeček Cherrynka. Počasí nám více než přálo a mě se tam moc líbilo. Cherrynce se tam zato nelíbilo vůbec – ale ona všechny takové akce nějak těžce nese... Ráno jsme chodili na stopy, pak byla poslušnost a odpoledne obrana. Osvěžil jsem si čuchání na tak skvělých terénech jaké tam všude jsou – rozlehlé louky s ještě mokrou trávou od rosy. O tom se nám pražákům ani nezdá. Více fotek ZDE. Více povídání ZDE. A ještě NĚCO...

Obrazek


V sobotu
14. 10. byla možná jedna z posledních možností, kdy jsem si mohl zaplavat v rybníku. Zde je malý seriál.


Obrazek
V pátek 27. 10. mě moji páníčci v rámci socializace vzali s sebou do pražské ZOO. Všude to tam podivně smrdělo, bylo tam spousta lidí a podivných zvířat. Divný srny, uřvaný ptáci, vlci, kteří si na mě přes to sklo dost dovolovali a nějaký velký smradlavý prase. Prý divočák a že ho můžem potkat i v lese. Tak jsem na něj štěknul, ať ho to ani nenapadne. Mám i pár fotek s několika zvířaty.

O víkendu 16. a 17. 12. jsme se byli podívat v Kyjích na cvičáku. Paničce se tam zalíbilo víc než tam, kam jsme chodili do teď. Předvedl jsem se tam v nejlepším světle. Krásně jsem cvičil a pak jsem kousal na figuranta ještě lépe než panička čekala, že budu. Máme to asi pů hodinky pěšky z domova, ale zatím jsme tam byli autem.

V sobotu 23. 12. jsme si cvičák nenechali ujít taky. Udělali si tam legraci a nechali nás kousat na Santa Clause. Nejdřív jsem si myslel, že to i pro mně bude hračka, ale nějak se mi v tom oblečení figurant vůbec nelíbil a já jsem na něj nechtěl kousat. Tak jsme toho nechali a zakousal jsem si až na "standardního" figuranta. To už bylo zase vše v pořádku. Už jsme se tam přihlásili a zaplatili jsme příspěvky na příští rok.
Obrazek28. 12.
Jůůů – konečně jsme se dočkali první sněhové nadílky!!! Pár rychlých fotek ZDE.

ObrazekTento rok naposledy jsme v sobotu 30. 12. vyrazili na cvičák. Jel s námi i páníček s Kristýnkou, takže zachytil moje cvičební úsilí. Mrkněte se ZDE, jak mi to už jde.


A tak pro letošek končím své vyprávění a přeju vše nejlepší v dalším roce a hodně trpělivosti a lásky pro nás – vaše čtyřnohé kamarády.

Obrazek